Ali Koç’un listesindeki Acun Ilıcalı, Murat Ülker’e Mourinho imzalı Fenerbahçe forması hediye etti

Fenerbahçe’de Pazar günü gerçekleşecek başkanlık seçiminde Ali Koç’un yönetim kurulu listesinde yer alan medya patronu Acun Ilıcalı, Murat Ülker’e bir ziyarette bulundu.

MOURINHO İMZALI FORMA

Murat Ülker’in oğlu Yahya Ülker’in ve Ali Koç’un listesindeki bir başka isim olan Özgür Özaktaç’ın da bulunduğu ziyarette Acun Ilıcalı Murat Ülker’e Fenerbahçe’nin yeni hocası Jose Mourinho tarafından imzalanmış formayı hediye etti.

“NE YAZIYOR?” DİYE SORDU

Ziyarete dair bir videoyu hesabından paylaşan Murat Ülker’in videoda formanın arkasını gösterip “Ne yazıyor?” diye sorduğu, “Halley deme” diyerek şaka yaptığı duyuluyor. Yahya Ülker de soruyu “The special one yazıyor ama” diyerek cevaplıyor.

ACUN “MURAT ÜLKER ALİ KOÇ’U TAM ANLAMIYLA DESTEKLİYOR” DEMİŞTİ

Acun Ilıcalı 2 gün önce TV100’de Candaş Tolga Işık’a konuk olmuş ve Murat Ülker ile ilgili bir soru üzerine “Murat Ülker bu işte Ali Koç’u tam anlamıyla destekliyor. O kadar destekliyor ki, kendisi için çok önemli bir isim olan Özgür’ü yönetime verdi. Bu, ben yanınızdayım çocuklar demek” ifadelerini kullanmıştı.

MURAT ÜLKER’İN SAHİBİ OLDUĞU ŞİRKET, ACUN’IN İNGİLTERE’DEKİ TAKIMINA SPONSOR OLMUŞTU

2023’ün sonunda Murat Ülker’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu pladis’in çatısı altında bulunan bisküvi markası McVitie’s, Acun Ilıcalı’ya ait İngiliz Hull City futbol takımının forma sponsoru olmuştu.

MURAT ÜLKER’İN YEĞENİ AZİZ YILDIRIM’IN LİSTESİNDE

Öte yandan Murat Ülker’in yeğeni olan, Sabri Ülker’in torunu Ahmet Özokur ise Fenerbahçe başkanlık seçimlerinde Aziz Yıldırım’ın listesinde yer alıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir